پرایمر پایه نفتی چاپ پست الكترونيكي


اين واحد با بكارگيري ماشين آلات و دستگاه هاي خاص قادر به توليد ساليانه معادل 300,000 لیتر پرایمر سنتتیک هم خانواده با انامل تولیدی مطابق با استانداردهاي BS4147 در ظروف مختلف بنا به تقاضای مشتری تولید نماید. اين واحد طبق آخرین مجوز شماره، گ 1149112/022/2 داراي گواهينامه كنترل كيفيت از مديريت تأمين منابع كالاي شركت گاز ايران مي باشد که هر ساله تمدید می گردد.

پرایمر نوع - آ : این نــوع پرایمــر به صورت سرد جهت سازگاری و افـزایش چسبندگی انامل ها بر روس سطوح مختلف (فــولادی، بتنی و ...) مورد استفاده قرار می گیرد که شامل یک مخلوط هموژن از انامل و حلال هیدروکربنی و یا حلالهای مناسب می باشد. نحوه اعمال این نوع پرایمر بر روی سطوح به روش پاشش و یا قلم مو می باشد.

پرایمر نوع - ب : این نوع پرایمر مناسب جهت انواع پوششهای اناملی که به صورت سریع خشک شده و به صورت سرد اعمال می شود، اجزاء این پرایمر شامل لاستیک کلرینه، نرم کننده، افزودنی های مربوطه و در صورت لزوم ماده رنگی به همراه حلال های مورد نیاز به منظور دستیابی به ویسکوزیته مناسب جهت اعمال می باشد، این پرایمر بعد از خشک شدن می بایست یک پیوند قوی بین فلز و انامل ایجاد کند.

 

  joomir.com
کلیه حقوق متعلق به شرکت ایران ارتباط می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار